AKCJA PLACEK POWRACA!!! :)

Bardzo bym chciała by po raz kolejny udało się zorganizować „akcję placek” dla Mateusza Chrobaka. Oczywiście nie uda się to bez Waszej pomocy! :)
Tym z Was którzy o naszym wspólnym pomaganiu słyszą pierwszy raz wyjaśniam w czym rzecz. Jest w naszej miejscowości chłopiec od urodzenia leczony na bardzo skomplikowaną wadę serca. Nie ma jednego zabiegu, który raz na zawsze dałoby zdrowie Mateuszowi, a Jego Rodzicom możliwość odetchnięcia, ulgi i spokoju o bezpieczeństwo Syna. Dlatego Mati ciągle jest leczony, teraz głównie za granicą w Munster. Kilka tygodni temu Mateusz był w klinice, a za kilka tygodni znowu czeka Go wylot w to samo miejsce. To są nieustanne koszty podróżny, noclegów tam, a przede wszystkim samego tam leczenia. Dlatego po raz trzeci chcemy zorganizować „akcje placek”. :) Pierwsze dwie akcje pokazały, że wiele wiele osób jest przekonanych do takiej formy pomocy Mateuszowi. W ubiegłym roku sprzedaliśmy około 850 paczek z wypiekami paczek i uzbieraliśmy prawie 20 tysięcy złotych. Dlatego raz jeszcze proszę o włączenie się do tej fajnej (tak myślę) akcji. :) Kto lubi, umie, piecze co potrafi: ciasta, placki, babeczki, ciasteczka. Które następnie 3 marca będą sprzedawane po Mszach Świętych koło kościoła w Sułkowicach. Ci którzy wolą pomagać kupując te wypieki są również bardzo ważni! Jedni upieką, drudzy kupią i zjedzą, idealny układ. :) Każdy robi co umie najlepiej, Pieczemy i kupujemy z sercem – dla serca :)
Bardzo, bardzo Was proszę o udostępnianie postu, o mówienie w swoim domach, w pracy o akcji. Akcja będzie 3 marca, więc wypieki trzeba dostarczyć do 2.03 na plebanię w Sułkowicach. Podaje swój nr do kontaktu, 667691202 Marta Zaręba.
Jak ktoś jest chętny do pomocy proszę o info. Pozdrawiam serdecznie. :)
M. Zaręba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Udowodnij, że jesteś człowiekiem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>